Socialistický front postavil na post županov do volieb VÚC troch kandidátov: Pirošíka v Žilinskom, Suleimana v Bratislavskom a Sisáka v Košickom VÚC

Strany združené v Socialistickom fronte: Vzdor-strana práce a Komunistická strana Slovenska zabojujú v blížiacich sa voľbách VÚC 2017. Na post župana v Žilinskom samosprávnom kraji a poslanca za okres Ružomberok bude kandidovať predseda Vzdoru-strany práce Stanislav Pirošík, ktorý kandiduje za koalíciu Vzdor-strana práce a Komunistická strana Slovenska. V Košickom kraji sme postavili na župana Lukáša Sisáka z KSS a v Bratislavskom VÚC Jalala Suleimana, podpredsedu KSS.

Môžeme Vám tiež s radosťou oznámiť, že aj celé osemčlenné vedenie Vzdoru-strany práce kandiduje v týchto voľbách.  Podpredseda Miroslav Pomajdík zabojuje za poslanca Košického VÚC v okrese Spišská Nová Ves, ďalší podpredseda Martin Zeleňák sa bude uchádazať o post poslanca v Prešovskom VÚC za okres Stropkov a posledný z trojice podpredsedov Jozef Vacula bude kandidovať za poslanca v Žilinskom VÚC za okres Liptovský Mikuláš.

Člen vedenia Martin Jágrik zabojuje o poslanecké kreslo v Trenčianskom VÚC za okres Považská Bystrica, ďalší člen vedenia Pavol Novotný kandiduje za poslanca Košického VÚC za okres Košice I., ďalším člemom vedenia je Andrej Majerík, ktorý kandiduje za poslanca Banskobystického VÚC za okres Brezno a Velitš za okres Martin.

Vzdor-strana práce a Komunistická strana Slovenska samozrejme postavili aj ďalších svojich členov po celom Slovensku, ktorých Vám predstavíme neskôr.

Podporte vo voľbách VÚC 2017 kandidátov Vzdoru-strany práce a Komunistickej strany Slovenska, teda organizácií združených v Socialistickom fronte.

Stanislav Pirošík:

Lukáš Sisák:

Jalal Suleiman:

 

 

Be the first to comment on "Socialistický front postavil na post županov do volieb VÚC troch kandidátov: Pirošíka v Žilinskom, Suleimana v Bratislavskom a Sisáka v Košickom VÚC"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*